Hakkımızda

Kurucu ortak Avukat Çağrı AYBOĞA tarafından Ankara’da kurulmuş olan ve çeşitli hukuk dallarında uzman avukatları ile hukuki hizmet veren AYBOĞA + PARTNERS Avukatlık Bürosu, kurulduğu günden itibaren göstermiş olduğu istikrarlı gelişme sonucunda Türkiye’deki saygın hukuk bürolarından birisi haline gelmiştir.

Günümüzde geniş bir çevrede danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermekte olan AYBOĞA + PARTNERS Avukatlık Bürosu, hukuk dallarına göre bölünerek departmanlar halinde çalışmakta ve seçkin hukukçular ile hukuki hizmet vermektedir. AYBOĞA + PARTNERS Avukatlık Bürosu, başta Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Adana, Bursa, Kayseri olmak üzere Türkiye’nin birden çok ilinde faaliyet göstermekte, bu şehirlerdeki hukuk büroları ile işbirliği yaparak müvekkillerine çözümler sunmaktadır.

Türkiye’nin seçkin üniversitelerinde hizmet vermekte olan profesörler ve doçentlerin himayesi altında Avukatlık Stajı’nı ifa etmiş olan takım arkadaşlarımız, şu an hali hazırda hem yurt içinde hem de yurt dışında çeşitli bürolar ile etkinlik göstererek çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Hali hazırda bünyemizde hizmet etmekte olan avukatların hukuki bağlantıları sayesinde; Türkiye’deki profesörlerin, doçentlerin ve seçkin hukukçuların önemli bir kısmıyla iletişim halinde olan AYBOĞA + PARTNERS Avukatlık Bürosu, müvekkillerine ilgili ve bilgili bir avukatlık hizmeti vermeyi ilke edinerek faaliyet göstermektedir.

Müvekkillerin ve çalışanların başlıca tercihi olmayı hedef haline getirmeyi kendisine ilke edinmiş olan AYBOĞA + PARTNERS Avukatlık Bürosu, alanında uzman avukatlar ile çalışarak müvekkillerine en doğru hukuki hizmeti vermeyi vermeye çalışmaktadır.

Türkiye’deki seçkin hukuk fakültelerinden dereceyle mezun olan AYBOĞA + PARTNERS Avukatlık Bürosu bünyesinde çalışan uzman avukatlar; mezun oldukları fakültelerde verilen hukuki bilgilerle yetinmemekte, teknik bilgilere sahip olarak alanında uzmanlaşabilmek adına periyodik olarak araştırmalar yapmakta ve bu araştırmalar sonucunda makaleler hazırlayarak hem müvekkillerini hem de çalışanlarını bilgilendirmektedir.

Ceza Hukuku, Miras Hukuku, Aile Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Borçlar Hukuku başta olmak üzere çeşitli hukuki alanlarda yaşanılan hukuki uyuşmazlıklara yönelik olarak müvekkillerine uygun en doğru çözümü, engin bilgi dağarcığı ve uzman kadrosuyla üretmekte olan AYBOĞA + PARTNERS Avukatlık BÜROSU, Emek Mah. Bişkek Cd. 26/3, Çankaya/ANKARA adresinde faaliyet göstermekte; sabit telefon ve WhatsApp uygulaması vasıtasıyla online danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Başa dön tuşu
Ara